گروه محصولات N-CH شرکت نمک پاینده

نمک چکشی، نمک اورسایز، نمک آسیابی، نمک درشت، نمک مخلوط، نمک گرانول مخلوط، نمک دانه بندی مخلوط، نمک سرسرندی، نمک شیلاتی درشت و درنهایت نمک مخصوص جاده و یا نمک برف روبی

اینها همگی نامه های  این نوع نمک صنعتی میباشند که دربازار نمک و کارخانجات نمک به این سایز از محصول خردایش شده نمک گفته میشود در گروه کارخانجات نمک پاینده (خانه نمک ایران) این نوع محصول را با کد n-ch میشناسیم

این نوع نمک معمولا باتوجه به نوع خردایش چکش کارخانه های نمک کوبی و همچنین تنوع و سلیقه توری های تفکیک سرند ربالگری در کارخانه ها با یک دیگر متفاوت است اما نقاط مشترکی که میتوان دراین نوع دانه بندی نمک یکسان پیدا کرد

1- در اکثر موارد دراین نوع نمک گرانول اجسام خارجی مانند سیم آتش باری. بازمانده های کارتن و جعبه.و ….  دیده میشود

2- نامرتب بودن دانه بندی دراین نوع سایز  به بالاترین حد ممکن میرسد.

3- درکارخانجات بعضا خروجی نمک از چکش آسیاب شده را که بین60مش تا 2مش است به این محصول اختصاص میدهند.

4- ولی باتوجه به اینکه در رنج دانه بندی بالا تمام دانه بندی های نمک تولید شده درکارخانه موجود است لذا اکثر کارخانجات سایز بالای 8 مش و بعضا سایز بالای 4مش  را به این نوع نمک اختصاص داده اند.

این نوع نمک ازدانه بندی نامنظم و همسانی بسیار پراکنده ای برخوردار است و معمولا از نمک نرم 60مش تا نمک دانه بندی 6سانتی متر میتواند در دامنه این نمک باشد.

البته در کارخانه پاینده این نوع نمک علاوه بردانه بندی فوق از تفکیک و قربالگری نمک دانه بندی های دیگری دراین محدوده استفاده شده است.

گروه محصولات N-CH شرکت نمک پاینده

این محصول در شرکت نمک پاینده اولین سایز تولید شده از خروجی چکش شماره 1 کارخانه بوده است.

این محصول از خردایش مرحله اول مواد اولیه بدون جداسازی و سرند بدست می آید

روش تولید محصولات n-ch یا همان نمک گرانول چکشی، نمک اورسایز، نمک درشت

درتمام  کارخانجات نمک کوبی یا همان  کارخانه نمک صنعتی  از جمله گروه کارخانجات و معادن نمک پاینده ( خانه نمک ایران ) محصولات تولید شده الزاما از خردایش و آسیاب سنگ نمک تولید شده درمعادن نمک و سپس قربالگری بوسیله سرندهای تولید بدست می آیند

مسلما این نوع محصول N-ch، نمک چکشی، نمک آسیابی، نمک گرانول درشت ازهمین روش بدست آمده است.

برای تولید محصولات نمک دانه بندی  باید سنگ نمک تولید شده در کارخانه نمک کوبی را ابتدا توسط واحد خردایش یعنی همان چکش یا آسیاب نمک   ریز کرد ( به اصطلاح آسیاب کرد ) در کارخانه های نمک  باتوجه به تعریف نوع اسیاب نمک و دستگاه آسیاب و عملا فاصله بین فنر های چکش لذا نوع و سایز خروجی از چکش بایکدیگر متفاوت است اما در نهایت و در کل تمام نمک های اسیاب شده خروجی از چکش ها از ریزترین دانه بندی یعنی همان پودر نمک  و از دانه بندی 80 مش شروع شده و تا بزرگی  4 یا  2مش  که برابر 4.5 میلیمتر تا 6 میلیمتر میباشد میرسد.

به این نوع نمک تولید شده که عملا  خروجی چکش بوده ولی سایر دانه بندی ها از یکدیگر جدا نشده اند و تمام دامنه همسانی خردایش در آن وجود دارد نمک چکشی یا نمک آسیابی درشت نیز گفته میشود.

در گروه کارخانجات نمک پاینده  این نوع نمک که  زیر شاخه گروه محصولات نمک های N-CH میباشد  کد N-CHm اختصتص داده شده است.

محصول تولید شده فوق روی سرندها هدایت شده و از آنجا براساس نیاز تفکیک کارخانه توریها  تعریف میشود معمولا عرف است در تمام کارخانجات و ازجمله واحد های تولیدی گروه کارخانجات مرکزی نمک پاینده  به دو روش این توری های سرند تعریف میشود.

 • روش اول : توری 8 مش که درنتیجه نمک های کوچکتر از 2.8میلیمتر دانه بندی محصول نمک فوق از آن جدا شده و الباقی را بعنوان نمک اور سایز مینامند  که کد آن N-CHd است.
 • روش دوم : علاوه بر توری 8 مش  یک طبقه  اضافه تر نیز طراحی شده و توری 4 مش نیز نصب شده در این حالت علاوه براینکه عینا روش اول  یعنی نمک های کوچکتر از 2.8میلیمتر از محصول جدا شده و به خط قربالگری تولید هدایت میشوند  دو محصول دیگر از نمک اورسایز گرفته میشود   محصول اول نمک های بین 8مش تا 4مش که  N-sh میباشند یا همان نمک شیلاتی که در قسمت محصولات نمک N-SH کاملا توضح داده شده است  و محصول دوم بین 4مش تا 2 مش که اور سایز بزرگ نامیده شده است.

دراکثر کارخانجات نمک  محصولات گروه N-CH را بعلت پائین بودن کیفیت و نامرتب بودن دانه بندی و عدم فروش مناسب مجدا به آسیابهای شماره 2 جهت خردایش مجدد و تولید نمک گرانول ریزتر هدایت میکنند.

میزان تولید   از انجای  که این محصول در ابتدای خط تولید بدست آمده لذا ظرفیت بالای در خصوص تولید آن میتوان درنظر گرفت . شرکت نمک پاینده توانای تهیه  این محصول را به صورت فله روزانه تا سقف 300 الی 700تن و به صورت بسته بندی بین 200 تا 400 تن دارد.

 مصرف و بازار این نوع محصول نسبتا مصرف کمی در بازار دارد البته ازآنجای که بعضی از سایزهای باارزش  دانه بندی نمک از آن تفکیک نشده است لذا برای تولید کننده هم بهتر است که درخصوص فروش این محصول زیاد تمایلی نداشته باشد بلکه محصول فوق را جهت جداسازی و تفکیک دانه بندی به واحد جداسازی هدایت کند

ولی  جهت سختی گیری آب و یا تولید آب نمک اشبا شده در مواردی که نیاز است اب نمک به آرامی تشکیل و نمک نیز به ارامی در آب حل شود این سایز بهترین نوع پیشنهاد شده میباشد

خریداران محترم محصولات نمک و انواع محصولات نمک هی دانه بندی، سنگ نمک، نمک خوراکی، نمک شکری، نمک صنعتی، نمک تزئینی، آجرنمک، چسب نمک، نمک پودری، نمک گرانول، وانواع محصولات نمک میتوانند قبل از اقدام به خرید محصول نمک مورد نیاز به جهت موارد ذیل با گروه کارخانجات مرکزی نمک پاینده ( خانه نمک ایران ) گروه تحقیقات نمک، واحد اطلاع رسانی وخدمات پس از فروش نمک پاینده تماس گرفته و به صورت کاملا رایگان اطلاعات بگیرید.

از نمک پاینده اطلاعات بگیرید. حتی اگر خریدار نیستید، حتی اگر قصد خرید نمک از ما را ندارید، ما درگروه نمک پاینده اولین هدفمان بالابردن سطح آگهی خریداران نمک  ومصرف کنندگان محصولات نمک است.

به جهت موارد ذیل قبل از خرید با ما تماس بگیرید :

این پرسش برای همگان پیش می آید که :

 • آیا میدانید 80% تبلیغات نمک در اینترنت فقط واسطه هستند و فقط تبلیغات میکنند و سایتهای خود را با کپی چند عکس و متن درست کرده اند ؟
  راه مناسب برای تشخیص واسطه ها  از تولید کننده ها چیست ؟
 • آیا دوست دارید حتما از تولید کننده مستقیم محصولات نمک خرید کنید ؟
 • آیا مطمئن هستید که فروشنده .کارخانه نمک. واسطه نیست ؟
 • آیا تامین کننده خودتان را آنالیز کرده اید ؟
 • آیا میدانید تفاوت آنالیز محصولات نمک و تفاوت دانه بندی ها گاها تا 80% قیمت نمک را کاهش بدهد
 • آیا نمک مورد نیازتان واقعا همانی است که ارسال میشود ؟
 • آیا نمونه های بهتری وجود ندارد ؟
 • نمک تبلور مجدد با نمک های طبیعی چه فرقی دارد ؟
 • نمک خوراکی بهتراست یا نمک طبیعی ؟
 • آیا ید داربودن نمک خوب است ؟
 • چگونه درظاهر تفاوت نمک خوراکی را بانمک های تقلبی تشخیص بدهیم ؟
 • آیا نکته مهم  درخصوص نمک دریاچه را میدانید  و اینکه آیا نمک دریاچه مجوز دارد؟ ایا خوب است ؟
 • آیا نمک مخصوص فشار خون وجود دارد ؟
 • آیا تبلیغات نمک مخصوص فشار خون درست است ؟

تماس با کارخانه نمک
تماس با گروه مرکزی نمک و معادن پاینده

کد 0233 تلفن های 4208302 و 4208303 و 4208304 و  4208363 و 4208364 و  4234715 و 4244716 و 09109022773 و 09109332773 و 09124312773 تماس بگیرید.

محصولات N-CH

BUY NOW